Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vysoká výhra na rozloučenou s jarní částí sezony 2:10 (0:4)

27. 6. 2015

Na hřiště tradičního soupeře do Slatiňan jsme odjeli netradičně až v pátek. Je velká škoda, že tito slatiňanští hráči mají poslední dobou možná i existenční problémy. Byl to vždy soupeř, s kterým jsme si rozuměli řekněme na hřišti i mimo něj. To se sice nezměnilo, ale v minulém zápase jsme jim museli "půjčit" hráče my a tentokrát vzali zavděk výpomoci dvou dorostenců a ještě jednoho mladíka, aby byli alespoň v jedenácti... Přesto nebo právě proto to nebylo nic platné a na nerovném náhradním hřišti ve Slatiňanech jsme si s chutí zastříleli. Škoda, že jsme plno akcí nevyřešili lépe, ale pak by to již byla úplná exhibice a zároveň pro domácí ještě krutější debakl. A to nebyl na hřišti třeba Kolbaba (ten mužstvo z lajny opět skvěle koučoval za lehounké pomoci zasádrovaného Novotného). Oba se snad po zranění vrátí do podzimních bojů! Především Kolbabův návrat všichni sice toužebně očekávají, ale zároveň si musí uvědomit, že jeden z hráčů nynějších základních jedenáctek bude na lavičce!!!

Takto po brankách 4x Lipenský, 3x Němec M., 2x Lebduška a 1x Smutný vítězíme "pouze" 2:10.

Po relativně krátké letní pauze, kterou vyplníme individuálním tréninkovým plánem, který snad bude každý poctivě plnit, naskočíme do dalších bojů až začátkem září.

Tímto přeji všem hráčům našim, tak ale i hráčům soupeřů a samozřejmě i těm které nejkrásnější hra na světě baví a sledují nás třeba jen z povzdálí (za zábradlím, za plotem, z tribuny, ze zahraničí či třeba dejme tomu z Berouna, kde řekl Otík Beroun), krásné léto - prázdniny a brzy nashle...smiley.

V neposlední řadě patří dík i "našemu Tipáči", jeho vedení a personálu (ať už je to kdokoli) za azyl, který nám po léta poskytují a máme tak kde uhasit žízeň, kterou po zápasech všichni máme.

Sestava: Tlustý - Fajman, Němec Z., Tomášek, Oswald - Míšek, Němec M., Lebduška, Hrouda - Smutný, Spěvák ml. (Labuť, Lipenský, Opočenský)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář