Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vysoká výhra 8:2 (2:2) na úvod se Zaječicemi

30. 4. 2013

Na premiéru nového ročníku Ligy neregistrovaných jsme se všichni velice těšili. O to více, když se provalila informace o nových dresech... V nich vyběhla na trávník víceméně stejná sestava jako v letech předchozích, ale časem nezraje jen víno, že? Přesto nás zaječičtí překvapili aktivní hrou a především i první brankou hned ve 3. minutě 0:1. Na to ale brzy zareagoval Starý a vyrovnal 1:1. Pak ale Mercl v brance podcenil své postavení a nechal se prakticky přelobovat střelou z nouze a hosté opět vedli 1:2. Do poločasu však bylo srovnáno opět Starým, který zakočil hezkou kombinaci 2:2. Tak i první půle skončila.

Do druhé se několikanásobně vystřídalo a hlavně kreativní Lebduška a Spěvák st. (ten kopačky nejenže oprášil, ale pořídil si v klubovém bazaru i "nové") rozhýbali zálohu, a i proto jsme vývoj a skore zápasu nakonec očekávaně převážili na naši stranu. Pomohla tomu asi i nedostatečná trénovanost hostí, kteří měli místy křeče, tříslová, svalová či jiná zranění a tak postupně 4x M. Němec, Starý a Spěvák ml. navýšili skore na konečných 8:2, přestože stále mrštný Nejtek v brance hostí dělal co mohl.  A to ještě vynikající hlavní rozhodčí milosrdně zápas o několik minutek zkrátil.

Příště je oproti rozpisu menší změna. Odjíždí se v pondělí 6.5. v 16:30 z náměstí do Orle, kde sehrajeme zapas se Starou Gardou.

Sestava:  Mercl-Novotný (46. Spěvák st.), Oswald (60. Vašíček), Hrouda A., Šťastný (46. Fajman)-Vrána (46. Lebduška), Němec M., Němec Z., Hamsa, Starý-Spěvák ml.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář