Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výhra za tři body 7:3 (4:2), odnesly to Slatiňany

8. 9. 2016

I přes nevlídné počasí a problémy se složením sestavy si zápas na krásném třemošnickém pažitu nenechaly v dalším kole Ligy nergistrovaných ujít Slatiňany. Trávník před utkáním zkropil vydatný déšť a nutno dodat, že to více vyhovovalo domácím.

První branku dal po akci nevrátilce do sestavy Kolbaby, jenž dal hře konečně myšlenku, Spěvák ml. 1:0. Po něm se samostatně prosadil Budinský 2:0. Pak ale nepochopitelně domácí polevili a nechali hosty tzv. čuchnout a dokonce vyrovnat na 2:2. Do poločasu ale nejprve opět Buďa překlopil skóre na naší stranu 3:2 a po něm ještě Smutný 4:2.

Do druhé půle jsme nastoupili bez střídajícího špílmachra, který dal šanci i ostatním a jen díky tomu, že hosté pomalu odcházeli fyzicky, se prosadili neprve pěknou křižnou střelou po náhodném centru Spěváka ml. Němec Marian, dorážkou Starý a nakonec ještě jednou Smutný. Hra však postrádala řád ba dokonce to byl chvílemi pořádný chaos!

Zajímavým zpetřením bylo nucené střídání asi čtvrthodinky před koncem, kdy pro svalové zranění opustil svatyni Mercl. Místo něho však přišla plnohodnotná náhrada a mezi tyče si stoupl Kolbaba. Ten si alespoň toto zařízení dobře postavil, když už nic jiného, neboť ke smůle hostí tito trefili za oněch pár minut dvakrát tyč a ještě břevno střízlivějícím Svobodou. Ten nakonec po situaci zavánějící ofsajdem upravil před koncem na konečných 7:3.

Příští pondělí jedeme na chrudimskou umělku, kde nás v 18:00 přivítá Stará Garda a to bude tvrdší oříšek...

Sestava:Mercl-Vašíček, Němec Z., Hrouda, Fajman-Spěvák ml., Němec M., Budinský, Kolbaba-Starý, Smutný (Labuť, Opočenský, Vrána, Spěvák st.)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář