Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výhra v Chrasti

13. 9. 2011

V pondělí 12.9. jsme odjeli ve velmi okleštěné sestavě a pouze v jedenácti lidech  k dohrávce jarního kola do Chrasti. Nejprve jsme byli překvapeni přítomností Veteránů, ale vše se vyřešilo s tím , že zápas Chrasti s Veterány se odehraje jindy a my mohli k zápasu nastoupit. Domácí nás nemile překvapili svým výkonem a je s podivem, že jsou zatím bez bodu... S námi sehráli vyrovnanou partii a dokonce se ujali po dvaceti minutách vedení 1:0. Do poločasu však po krásné akci srovnal Starý 1:1 a pak jsme zápas dokonce otočili, kdy po výhozu Tlustého na Hamsu dostal krásný míč Marian Němec a ten přehodil vyběhnuvšího gólmana domácích 1:2.

Po přestávce pokračoval vyrovnaný zápas. Pak však přišel první hezký moment, kdy Kolbaba rozehrál vtipně nakrátko rohový kop na Hamsu, ten se obtočil kolem bránícího hráče jako Užovka obojková a po nádherném obloučku už nebyl problém pro Starého jen hlavičku umístit do sítě a bylo to již 1:3. Neradovali jsme se však dlouho, protože vzápětí domácí opět snížili na 2:3. Pak po zaváhání obrany musel zastavit Tlustý domácího hráče podražením, ale pokutový kop zneškodnil a dal tím jasně najevo, že si chceme odvézt do Tipsportu všechny body. Pár minut před koncem ale přišla snad nejkrásnější akce zápasu. Hamsa si před vápnem rozumně počkal na sprintujícího Kolbabu, ten neohroženě zatáhl míč dovnitř pokutového území a přestože na něho již dotíral domácí bránící hráč, perfektně předložil Marianu Němcovi a ten sice s menšími problémy (asi se viděl již na zasloužené dovolené v Turecku, kam ve středu odlétá) dopravil míč opět do sítě 2:4. Jak se později ukázalo, byla to branka nejdůležitější - vítězná, protože domácí  po brejku těsně před koncem stačili ještě snížit na konečných 3:4. V jedenácti lidech jsme tuto výhru skutečně vydřeli. Pochvalu zaslouží především Tlustý, který kromě chycené penalty ještě několikrát svůj tým podržel, ale nakonec od toho v té brance je...

Hned ve středu 14.9. jedeme do Rváčova, kde se utkáme s dosavadním lídrem Chotěboří. Bohužel opět nepojedeme v plné sestavě a tak můžeme zřejmě jen překvapit.

Sestava: Tlustý-Aleš Hrouda, Jiří Hrouda, Novotný, Vašíček-Kolbaba, Hamsa, Marian Němec, Vrána-Starý, Fajman

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář