Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výhra s mužstvem ATK

27. 9. 2011

K našemu poslednímu domácímu vystoupení přijel soupeř ATK tzv. "vojáci". Bohužel tak jako Automatic minulý týden ani vojáci nepřijeli v plném počtu. Dostavili se jen s osmi hráči. Ale protože tuto soutěž hrajeme pro radost a abychom si udělali žízeň opět jsme soupeři půjčili nyní dokonce čtyři hráče. Mezi nimi (aby byla hra vyrovnaná ) byl i domácí špílmachr Kolbaba, dále tvrdí beci Vašíček a Opočenský a v neposlední řadě ostrý útočník Fajman. Na začátku první půle zřejmě domácí hosty podcenili a pustili je do vedení 0:1. Pak sice Starý z pokutového kopu za podražení Mariana Němce vyrovnal 1:1, ale už  zde bylo vidět, že si domácí příliš nevěří. Míč si před zahráním výše uvedeného pokutového kopu přehazovalo jako horký brambor několik hráčů. Pak dokonce domácí Marianem Němcem strhli vedení na svou stranu 2:1, jenže předváděná hra měla do optimálního výkonu daleko. Hosté hru domácích nabourávali bojovností a mj. střední záložník hostů předvedl dle ing. Hroudy letošní nejlepší výkon a vtipnými kombinacemi zle domácím zatápěl! Vše vyvrcholilo v poslední minutě první půle, kdy hosté vyrovnali brankou do šatny 2:2.

Druhá půle byla po větší část pro domácí trápením a přestože působili logicky fotbalovějším dojmem, nemohli se prosadit střelecky. Kdoví jak by zápas dopadl, kdyby hosté proměnili některou ze svých několika šancí. Například Marian Němec neproměnil minimálně tři. A co předvedl Starý nebylo nikdy vidět snad ani v rubrice "borec nakonec". Proto je věčná škoda, že ze zápasu nemohl pořídit videozáznam pan Kalina, který byl pracovně zaneprázdněn. Starý dostal od Mariana Němce přihrávku ne na zlatém, ale snad diamantoplatinovém podnose a když už se jeho spoluhráči šli radovat na půlku, ocitl se míč nepochopitelně asi ze dvou metrů na břevně hostující branky! Nakonec se ale přeci jen domácí prosadili a ke konci zápasu navýšili skore na krutých 7:2, kyž se prosadili třikrát Marian Němec, jednou sváteční střelec Jiří Hrouda a poslední zářez provedl výše zmíněný Starý.

Poslední zápas se odehraje v pondělí 3.10. v 18:00 na chrudimské UMT s Veterány. Již nyní je  jasné, že letos obsadíme v konečné tabulce druhé místo. Tak jsme druhý no a co no a co!

Sestava: Tlustý-Hrouda A., Oswald, Němec Z., Novotný-Míšek, Hamsa,  Němec M., Hrouda J.-Starý, Holeček

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Doplněk k článku

(čolek, 2. 10. 2011 22:07)

Dovolil bych si k článku podotknouti následující: Bohužel jsem nikde nenašel zmínku o univerzálnosti:-) Libora Holečka. Jak si jistě pozorný čtenář všiml, "jistil" zmiňovaný vítězství nad Automaticem z branky a v následujícím utkání proti ATK v útoku svým naprosto nepředvídatelným pohybem:-) mátl hráče soupeře a tím uvolňoval prostor svým spoluhráčům ke střílení branek:-)))
Libor Holeček se bohužel nemůže kvůli služební cestě na Slovensko zúčastnit pondělního utkání proti Veteránům a proto přeje touto cestou svým spoluhráčům úspěšné zvládnutí posledního zápasu letošního ročníku Ligy neregistrovaných.

P.S. Dle informace vedoucího řídící komise p. Luboše Plíška, se letos finále Ligy neregistrovaných nekoná.