Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výhra nad loňským vítězem Chotěboří 2:1 (1:1)

2. 5. 2012

V parném pondělním čarodějném odpoledni jsme přivítali loňského vítěze z Chotěboře. Ač jsme měli ze soupeře přirozený respekt, přisoupili k zápasu prakticky všichni hráči natolik zodpovědně, že jsme nakonec mohli na konci oslavit těsnou výhru 2:1.

Hned od začátku jsme zajímavě kombinovali a v 10. minutě posunul Oswald na Hamsu, ten "ulicí" našel Mariana Němce, pro něhož nebyl problém křižnou střelou otevřít skore 1:0. Protože se sešla víceméně fotbalově vyspělá mužstva, byla radost na některé akce koukat. Asi deset minut před koncem poločasu se individuálně prosadil chotěbořský Bílek, kterého ač stíhali čtyři bránící hráči a M. Němec mu dokonce zul kopačku a bylo srovnáno 1:1.

Druhá půle se odvíjela v podobném duchu jen s tím rozdílem, že soupeř měl nyní více ze hry, ale stále se nemohl gólově prosadit. Toho jsme naopak využili my a v 75. minutě po jednodotekové akci Hamsa, Míšek, Starý, Marian Němec posledně jmenovaný opět převážil skore na naši stranu 2:1. A tímto výsledkem nakonec zápas i skončil.

V přátelské atmosfeře jsme odehráli dobré utkání. První půli odehrál velmi dobře Novotný, škoda jen, že "musel" k ohni o něco dříve (asi měli na Čeperce jenom "štěně"). Přehled v brance ukázal Tlustý, Mercl předvedl své umění v poli a celkově si všichni zaslouží pochvalu. Mimo jiné i trenér, který složil obranu jinak než obvykle a ta fungovala slušně. V neposlední řadě nelze zapomenout na naprosto přesného rozhodčího Kolbabu, který řídil utkání s citem sobě vlastním.

K příštímu utkání zajíždíme v pondělí 7.5. do Zaječic začátek 17:30 odjezd v 16:45 z náměstí.

Sestava: Tlustý-Oswald, Hrouda Aleš, Němec Zbyněk, Novotný-Vrána, Hamsa, Míšek, Němec Marian-Fajman, Hrouda Jiří (Holeček, Mercl, Starý)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář