Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výhra na úvod sezony 1:4 (0:2) v Chotěboři

18. 4. 2016

K prvnímu zápasu nové sezony jsme odjeli k velice silnému soupeři a to do Chotěboře na tamní umělku. Chotěbořští své mužstvo k našemu překvapení dost obměnili a omladili. Ale ani my jsme nepřijeli v "loňské" sestavě. Poprvé za nás nastoupila nová posila Petr Budínský a dle očekávání se představil v dobrém světle. Jeho zkušenosti z vyšších soutěží byly vidět a s ním by naše mužstvo mohlo prožít lepší sezonu než jaká byla ta poslední...

Základem konečného úspěchu bylo i to, že jsme se sešli v šestnácti lidech. Osu Tlustý-Budínský-Němci-Smutný by mělo rádo leckteré okresní a nebál bych se říci i krajské mužstvo. V první půli otevřel skore utěšenou střelou Smutný, aby pak Fajman s jistotou proměnil pokutový kop za podražení Mariana Němce.

Ve druhém poločase sice domácí z diskutabilní penalty snížili, ale klid do našich řad dal mazácky zahraný přímák Zbyňka Němce a nakonec nekompromisní pumelice Smutného. Herně nás Chotěboř zklamala, ale to nijak nesnižuje slušný výkon našich zase o rok starších chlapců smiley.

Příště se již představíme doma a to v pondělí 25.4. v 17:30, kdy přivítáme Slatiňany, které nesmíme podcenit, protože po jejich loňské nepovedené sezoně určitě potrénovali či posílili a určitě budou chtít předvádět lepší výkony než loni.

Sestava: Tlustý-Vašíček, Hrouda, Budínský, Spěvák ml.-Tomášek, Němec M., Němec Z., Novotný-Starý, Smutný (Spěvák st., Fajman, Vrána, Mercl, Kolbaba)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář