Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výhra 9:2, tentokrát to odnesly Slatiňany

20. 5. 2014

V dalším kole Ligy neregistrovaných jsme přivítali tradičního soupeře Slatiňany. Ve vyrovnané první půli jsme otevřeli skóre Fajmanem, který využil pěkné přihrávky od Vrány 1:0. Za několik málo minut ale bylo vyrovnáno, protože zmatků v našem pokutovém území asi napotřetí využil hostující hráč a s přehledem míč nakonec uklidil do odkryté brány 1:1.

Druhá půle však byla pro hosty hořkou třičtvrtěhodinkou... Nejprve střídající Lipenský dotlačil míč s pomocí bránícího hráče do sítě a opět jsme vedli 2:1, pak se jinak defenzivní Vašíček vysunul hodně vysoko a krásně míč zavěsil křižnou střelou do vinglu 3:1, další branka padla z PK, který proměnil sám faulovaný Marian Němec 4:1, aby o pár chvil později proměnil krásné sólo z fantastické přihrávky Spěváka ml. 5:1. To již hosté rezignovali a dožadovali se ukončení zápasu. Jenže Starý si u levé tyče pohrál s hostujícím gólmanem "pravá-levá-pocem-kam-deš" 6:1. Hrouda poté podobně jako před ním Spěvák ml. vybídl k dalšímu sólu Mariana a ten opět nezaváhal 7:1. Hosty opět zklamal ofsajd systém... Další gól padl, když si Starý hlavou v nebezpečném souboji připravil samostatný únik a i on ho proměnil 8:1. Pár minut před koncem jsme však podcenili pěkný křižný pas a tuto nabídku ke skórování hosté neodmítli, ale dávat housle Merclovi tak jako tak nemuseli 8:2. Konečnou podobu výsledku dal Lipenský, který v posledních vteřinách dotlačil míč podeváté za záda nešťastného gólmana hostí 9:2.

Na střední záloze slušně odehrál zápas Vlasta Karlík, který se v sestavě objevil víceméně po pěti letech. Druhý poločas oživili Spěvák ml. a Lipenský, kteří přišli z práce. Spěvák st. však tvrdí, že k této vysoké výhře přispěl především on a to tím, že ve svých čtyřiašedesáti letech v první půli soupeře utahal a pak to pro ostatní v půli druhé bylo o to jednodušší. Za zmínku stojí i udělení ŽK Starému za nešetrný zakrok na "traktoristu z Mountfieldu" jak mu familiérně říká PetrTlustý... V neposlední řadě by bylo neslušné nezmínit se o naprosto objektivním řízení zápasu zraněným Kolbabou, který ani neváhal nařídit na každé straně po jednom PK (hosté však pouze málem zlomili břevno).

Příští zápas odehrajeme venku a to v Zaječicích v pondělí 26.5. v 17:30 s tradičním odjezdem z náměstí v 16:30.

Sestava: Mercl-Oswald, Němec Zbyněk, Hrouda Aleš, Novotný-Fajman, Karlík, Němec Marian, Spěvák st.-Starý, Vrána (Spěvák ml., Lipenský, Opočenský, Vašíček)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář