Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vydřená výhra s Nemocnicí 2:3 (2:0)

10. 9. 2012

První půle se dle informací hráčů odehrála víceméně na polovině soupeře, ale ten nám po dvou chybách vstřelil dvě branky... Třemošničtí neměli seřízená mířidla, protože několik střel mířilo jen tak tak do sítě za brankou a hra do plných nám nevyhovovala.

Druhá půle, které se již autor referátu zůčastnil, však byla o něčem jiném! Do hry po střídání a menším překopání sestavy přišla myšlenka, podržel se míč, soupeři se několikrát zahrálo na housle a hlavně se vstřelily tři branky, čímž jsme skore zápasu otočili a připsali si další body do tabulky. Nejprve snížil Marian Němec na rozdíl jediné branky 2:1, pak Lebduška před vápnem přetlačil soupeře, čehož využil Hamsa pěknou střelou k vyrovnání 2:2 a o to větší bude mít chuť třeba do nějakého melouchu např. opadlá omítka v nějakém obývacím pokoji, aby nakonec misky vah převážil na naši stranu Starý po pěkném prostrčení středem 2:3. Na výhru jsme se však velice nadřeli a domácí několik šancí navíc neproměnili i díky vynikajícím zákrokům Mercla. Přestože je náš dnešní soupeř na samém dně tabulky, podal slušný výkon a notně nás potrápil.

Zajímavostí je, že se v sestavě se objevili dva noví hráči. Tím prvním je 61-letý navrátilec Spěvák st., kterému bylo líto doma se válejících zánovních kopaček a především opravdový novic, kariéru skočivší Marek Lebduška, který bude velkou posilou. Až potrénuje jako my, tak zvládne fyzicky celý zapas určitě již bez křečových problémů...

Sestava: Mercl-Spěvák, Tlustý, Šťastný, Hrouda A.-Hrouda J., Hamsa, Němec M., Lebduška-Starý, Fajman (Kolbaba, Vašíček, Oswald)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář