Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vybojovaná výhra na "vojenské" umělce 2:3

2. 9. 2013

Další zápas ligy neregistrovaných jsme sehráli na chrudimské umělé trávě s ATK. Že je to soupeř běhavý jsme věděli, ale my jsme se na něj dobře připravili. Přesto hlavně první půle nebyla podle našich představ a hlavně díky několika skvělým zákrokům Mercla jsme prohrávali pouze 1:0. To rychlonozí vojáci proměnili jednu ze svých šancí. My jsme branku soupeře příliš neohrozili. Snad jen střela Starého snesla větší měřítko, ale i té chyběla razance. Menší závar po Hamsově rohu nestojí ani příliš za zmínku.

Druhá část už byla zajímavější. Domácí šli po pěkné kombinaci na velkém vápně do vedení již 2:0. Když ale naši sestavu omladil třiašedesátiletý Spěvák st., zhustil střed hřiště, nevynechal jediný souboj a když už ho náhodou prohrál, tak soupeře alespoň kopl, nakoplo to i ostatní a zahájili stíhací jízdu. Drželi jsme více míč na kopačkách a začali jsme domácí přehrávat. Výsledkem byla penalta po ruce jednoho z obráců, kterou proměnil Marian Němec 2:1. Pak přišla dvacetiminutovka jinak překvapivě neviditelného Kolbaby, který nejprve nádherně našel opět Mariana v náběhu a ten si se suprpřihrávkou poradil a srovnal 2:2. Pak několik minut před koncem Kolbaba krásným stříleným rohem vyzval spoluhráče k obratu. Ten ještě obrana odvrátila opět na roh, ale na další, opět skvěle zahraný, si jednoduše naběhl Spěvák ml. a přesnou hlavičkou uzavřel účet  zápasu 2:3.

Výhry s tímto mladým a běhavým soupeřem si velice vážíme, jsme za takovýto zápas rádi, ale sehnat rozlišovací dresy (ty jsme nakonec zajistili my) a hlavně rozhodčího, to by armáda zařídit mohla...

Nyní máme delší pauzu, protože další zápas nás čeká až ve středu 18.9. v Tuněchodech s odjezdem v 16:15 (hraje se již v 17:00).

Sestava: Mercl-Spěvák ml., Tlustý, Hrouda A. Novotný-Fajman, Hamsa, Němec M., Kolbaba-Smutný, Starý (Oswald, Spěvák st.)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář