Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vše je jednou poprvé - první prohra v sezoně 4:0

25. 5. 2015

Do Chrudimi na UMT, kde hraje svá utkání Stará garda jsme odjeli v ne úplně komletní sestavě. Citelě chyběl brankář, protože Mercl i Tlustý měli jiné povinnosti. Mezi tyče se tak musel postavit nedoléčený univerzál Kolbaba. První branka jde z větší části ale za ním, protože zbrklou rychlou rozehrávku na obsazeného Spěváka domácí vystihli a nakonec míč Dvořák uklidil do prázdné 1:0... K ničemu jinému se domácí v první půli nedostali. Byli jsme to naopak my, kdo byl nebezpečnější, ale ve finální fázi chyběl klid, takže nejtěsnější vedení ve prospěch domácích bylo i poločasovým výsledkem.

Podobný obraz hry byl i po přestávce. Zahazovali jsme šance jak na běžícím páse a ani ty nejvyloženější jsme v branku nepřetavili. Když už jsme měli šanci resp. když jsme reklamovali ruku domácích, přišel naopak jejich brejk, kdy musel Oswald zatáhnout za záchrannou brzdu a domácí pak zvýšili  Dvořákem z PK na 2:0. Další brejkovou situaci opět domácí proměnili Jonášem 3:0. Pár minutek před koncem přidali z podobné situace i čtvrtou branku Lankašem 4:0.

Dnes jsme neměli svůj den a jak se říká, gól bychom nedali ani do půlnoci. Na šance cca 8:10, na branky 4:0. Každý, kdo vychodil alespoň základní školu si lehce spočítá, že ještě Kolbaba čtyři jasné tutovky vychytal! A možná ještě více... Přesto nebo právě proto rád příště tzn. v pondělí 1.6., kdy přivítáme doma v 17:30 Tuněchody, místo v bráně raději přepustí povolanější osobě. Za první branku se celému mužstvu omlouvá, ale mrzí ho více, že z mnoha našich šancí se žádná neujala. Ledvinu v brance Staré gardy jsme jen trefovali nebo netrefovali ani zařízení (už vůbec ne zevnitř) no Doma musíme být příště produktivnější, abychom navázali na první tři zápasy.

Sestava: Kolbaba-Tomášek, Němec Z., Hrouda, Fajman-Spěvák ml., Lebduška, Němec M., Lipenský-Starý, Hamsa (Opočenský, Oswald, Vrána, Labuť)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Poprvé a naposled ? ;-)

(Dé 3, 26. 5. 2015 15:40)

Jestliže příště snad už doléčený univerzál nepoleze do brány a radši pomůže v poli,tak by ten nadpis mohl vyjít,né...?
Držím palce :-)