Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vezeme se na vítězné vlně, nyní to odnesly Slatiňany 4:2 (1:1)

13. 5. 2013

K dalšímu zápasu jsme nastoupili tentokrát na tréninkovém hřišti proti starým známým ze Slatiňan. Bohužel jsme nebyli úplně kompletní a začalo se navíc v deseti. Možná i to mělo za následek, že první branku vstřelil po brejkové akci po naší levé straně soupeř již v 8. minutě 0:1. Pak ale díru v sestavě zalepil Kolbaba a na herním projevu celého týmu se to nutně projevilo. Po pěkném sólu nakonec v první půli vyrovnal Zbyněk Němec 1:1. Stínem však je svalové zranění Aleše Hroudy, tímto mu přejeme brzké uzdravení.

Nástup do druhé půle vyšel lépe hostům, kteří po střele zprava, kdy jinak dobře hrající Kolbaba nechal svého hráče vystřelit na zadní tyč, Borek tuto střelu pouze vyrazil a dobíhající důrazný útočník hostí upravil na 1:2. Nadále jsme ale byli aktivnější a bylo otázkou času, kdy se to projeví i výsledkově. Na vyrovnání se nečekalo dlouho a to zařídil Marian, bratr výše zmíněného Němce. Misky na naši stranu převážil tentýž hráč po nejhezčí akci, kdy nejprve aktivní Kolbaba nádherně přenesl křížem na snad poprvé rozběhnuvšího se Hamsu, ten možná malinko se štěstím dostal míč na Mariana a ten si pak poradil podobně jako jeho bratr v prvním poločase 3:2. Poslední branka padla velice zajímavě... V pokutovém území byl podražen Starý a přestože byl na penaltu určen jiný hráč, dnes trápící se Fajman dostal od trenéra důvěru (věřil, že případné proměnění pokuťáku ho zvedne ze dna). Martin však potvrdil dnešní formu, protože nechal brankaře vyniknout, ale bohudík se míč odrazil nakonec k původně faulovanému Starému a ten nekompromisně zvýšil na konečných 4:2.

Příští pondělí je zápas s vojáky odložen na neurčito a v dalším termínu je volno. Další mistrák nás tedy čeká až 3.6. s doma v tradičním čase 17:30 snad již na hlavním hřišti s Tuněchodami. Do té doby možná sehrajeme přátelský zápas, ale samozřejmě budou tréninkové středy na umělce.

Sestava: Mercl-Oswald, Hrouda, Němec Z., Novotný-Spěvák J. ml., Hamsa, Němec M., Kolbaba-Starý, Fajman (Spěvák J. st, Tlustý)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář