Jdi na obsah Jdi na menu
 


V možná posledním zápase sezóny výhra s Nemocnicí 5:2

24. 9. 2013

Protože se jednalo zřejmě o poslední mistrovský zápas sezóny a nyní odjíždím na služební cestu do Karlových Varů, žádám vás tímto, abyste mi elektronickou poštou zaslali příspěvek chcete-li článek k zápasu. Samozřejmě můžete pár slov případně napsat i do komentářů. Jinak na poslední dohrávce s "vojáky" se pracuje a o případném přátelském zápase a hlavně steakovém ukončení budete včas informováni. kolbaba.rozhodci@seznam.cz

 

Takže zápas s Nemocnicí bohudík nebyl poslední, protože ATK potvrdilo dohrávku, která se uskuteční doma v pondělí 30.9. 2013 v 17:00.

Do výše zmíněného zápasu jsme nevstoupili úplně šťastně, protože hosté z  jedné z prvních šancí otevřeli skore 0:1. Do půlky jsme však překvapivě dobře hrajícího soupeře srazili na zem třemi brankami, kdy nejprve Hamsa vyrovnal po kiksu brankaře, který nevěděl jak odehrát poměrně těžkou "malou domů" 1:1. Tentýž hráč pak utěšenou střelou do šibenice otočil skore 2:1. Na 3:1 upravil Starý, ale nikdo neví, bylo-li to levým či pravým stehnem nebo snad končetinou, která je o něco výš...

Ve druhé půli zvýšil na 4:1 Smutný, který však potřebuje na jednu branku "dvačet až pětadvačet" šancí... Prakticky po rozehrávce hosté snížili na 4:2, ale konečnou podobu výsledku dal nevídaný úkaz, kdy jinak solidně chytající brankař hostí hodlal rozehrát výhozem od branky , ale to se mu "povedlo" tak nešťastně, že míč skončil k úžasu všech v jeho síti 5:2!

Sestava: Vojáček-Vašíček, Oswald, Hrouda A., Fajman-Němec Z., Hamsa, Němec M., Kolbaba-Vrána, Starý (Lebduška, Opočenský, Smutný)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář