Jdi na obsah Jdi na menu
 


V derniéře další remíza, nyní z venku 1:1 se Starou gardou

1. 7. 2014

K poslednímu zápasu jsme odjeli do Chrudimi na tamní UMT pouze v jedenácti resp. ve dvanácti lidech... Přesto nebo právě proto jsme odehráli jeden z nejpohodovějších a možná i nejlepších zápasů v sezóně. Přispěl tomu samozřejmě i soupeř, který nejen že byl samozřejmě velice fotbalový, ale i po minulém zápase s nimi u nás doma i překvapivě slušně hrající.

První půlhodinu jsme se do hry však příliš nedostali a Tlustý v bráně musel vytáhnout několik dobrých zákroků. Je pravda, že po několika minulých nepovedených měl co napravovat. Po nešťastném svalovém zranění Vašíčka nastoupil do hry odpočinutý Kolbaba a nemohu si pomoci, na hře celého mužstva se to kladně projevilo. Jeho chuť do hry po nucené pauze se odrazila na výkonu všech. Bojovalo se a postupně jsme přebírali iniciativu my. Škoda, že Fajmanovo zpracování rukou před docílením neuznané branky nebylo lepší a Starého hlava po rohu nebezpečnější. Prostě půle byla bezbranková.

Druhá byla velice vyrovnaná jak hrou, tak nakonec i na branky. Nejprve jinak agilní Kolbaba hloupě ztratil nepřesnou rozehrou míč na půlce, aby se pěknou střelou zpoza vápna prosadil domácí Němec 1:0. Ten náš však byl dnes bohužel střelecky impotentní. Nebyl by to ale "vyčůránek" Hamsa, aby něco nevymyslel a již po několika minutách využil krásným lobem z cca 30-ti metrů nepříliš taktického postavení domácího gólmana Peška 1:1 a gólově uzavřel nejen tento zápas, ale i jarní část. Pak se zápas v klidu dohrál, ale i tak bylo na obou stranách k vidění plno fotbalové krásy.

Tímto přeji všem pěkné léto, dovolenou a na podzim opět na viděnou na zeleném pažitu.

Sestava: Tlustý-Opočenský, Hrouda A., Lebduška, Karlík-Vašíček(25. Kolbaba), Němec M., Hamsa, Spěvák st.-Starý, Fajman

P.S. Jinak v Tipsportu jsem následně platil 498,- a Pepa 461,- (on měl totiž narozky mimo jiné Ivan Trojan a Špacír, vše nej...)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář