Jdi na obsah Jdi na menu
 


Utrápená výhra v Zaječicích 0:2 (0:1)

8. 5. 2012

V Zaječicích mnohé překvapil pěkný areál včetně hospůdky, kabin, parketu aj. A z tohoto "šoku" se dlouho nemohli dostat, protože na hřišti působili překvapivě nesehraným dojmem. Předzápasová poznámka o tom, že náš poslední soupeř Chotěboř jim nasázela šest branek byla asi v hlavách. Kombinace vázly či umíraly již v zárodcích. Naopak snaživí domácí se občas poměrně nebezpečně dostávali do blízkosti naší branky. Ani oni však příliš nebezpeční nebyli. Po řadě akcí, kdy nám nevycházela finální fáze se až ve 30. minutě prosadil po narážečce Starý a otevřel skore 0:1.

Druhá půle se odvíjela v podobném duchu a domácí vycítili, že by snad mohli poprvé i bodovat. Bohudík v 80. minutě jejich naděje pohřbil Marian Němec, který využil ve spolupráci se Starým a z uctivé vzdálenosti přihlížejícím, zlehka klusajícím Kolbabou brejkovou situaci 4 na 1 a rozhodl 0:2 (podobnou situaci minutu před koncem v nedělním zápase KP s Heřmanovým Městcem Šebek "zazdil"). Velkou překážkou byl poměrně tvrdý a hrbolatý terén (ač to tak z větší vzdálenosti nevypadalo), ale především vynikající domácí brankař Nejtek. Jeho syn si v roli rozhodčího poradil k oboustranné spokojenosti, takže nyní se můžeme již těšit na další zápas, ke kterému zajíždíme netradičně v úterý 15.5. v netradičním čase 19:30 na netradičním povrchu UMT v Chrudimi odjezd v 18:45 z náměstí.

Sestava: Tlustý-Vašíček, Hrouda Aleš, Němec Zbyněk, Novotný-Míšek, Hamsa, Němec Marian, Kolbaba-Starý, Hrouda Jiří (Fajman, Holeček, Vrána)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář