Jdi na obsah Jdi na menu
 


Třetí výhra v řadě, porážíme doma Stolany 5:1

11. 5. 2015

Hosté ze Stolan využili asi více času než "čekací" dobu, aby se dali dohromady, přesto nebo právě proto jsme doma opět neztratili a celkem zaslouženě zvítězili 5:1.

První čtvrthodinku jsme soupeři míč příliš nepůjčovali a naše aktivita vyvrcholila v 15. minutě faulem v pokutovém území hostí. Penaltu šel kopat Starý, ale netrefil ani brankovou konstrukci! Proměňování snad nejjednodušší standartní situace je již u nás na zamyšlenou... Přestože i hosté pak začali "hrát", další obranný faul v jejich vápně již z penalty potrestal ve 30. minutě Smutný 1:0. To byla i konečná podoba poločasu.

Do druhé půle hrající trenér skvěle vystřídal, protože se sám hned v prvních sekundách zápasu zapojil do kombinace, kterou zakončil gólově Spěvák ml. 2:0. Pak se opět prosadil po sólovém průniku Smutný a zvýšil v 55. minutě na 3:0. Mezi 60.- 80. minutou pak byl vidět především Kolbaba, jehož skvěle zahrávané rohové kopy obraně hostí zle zatápěly. Škoda, že z těchto standartek domácí nevyužili více než dorážku Starého, kterou zvýšil v 70. minutě na 4:0. Snad jediného zaváhání využili hosté v 78. minutě ke vstřelení velice pěkné branky, proti které dnes velmi dobře chytající Mercl asi zasáhnout nemohl 4:1. Konečnou podobu výsledku dal v samém závěru po udělení pěkné výhody standartně rozhodujícím sudím "Bohoušem" a jejím následném využití Zbyněk Němec 5:1. Nelze nezmínit, že hostující brankář několik šancí zneškodnil a především chytrá střela Kolbaby volající po gólusmiley, jím byla zázračně zneškodněna. Takže shrnuto sečteno: naprosto zasloužená výhra, ale na využívání šancí je nutno zapracovat.

Příští týden v pondělí 18.5. hrajeme již počtvrté doma a tentokrát přivítáme silnou Chotěboř. Doufám, že potvrdíme formu a ani tentokrát nedovolíme hostím bod či dokonce body odvézt na Vysočinu a naopak si upevníme čelní postavení v letošním ročníku Ligy neregistrovaných.

Sestava: Mercl-Opočenský, Hrouda, Oswald, Brodňan-Karlík, Lebduška, Němec Z., Spěvák ml.-Starý, Novotný (Kolbaba, Spěvák st., Fajman, Smutný)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

tahoun týmu

(Dé 3 , 12. 5. 2015 20:31)

Teda ten Kolbaba ale jede ;-) škoda, že mu to tam taky nespadlo! Také bychom tady u nás na berounsku takového potřebovali :-)