Jdi na obsah Jdi na menu
 


Třetí výhra v řadě, nyní na MFK 3:7 (3:4)

16. 5. 2012

Na umělku do Chrudimi jsme jeli s obavami. Předchozí výsledky MFK věštily, že nás nečeká nijak lehký zápas. Opak sice pravdou nebyl, ale i tak jsme tohoto soupeře, který se zřejmě pokaždé schází v jiném obsazení, porazili celkem s přehledem. Stínem byly snad jen chvilkové dohady s jedním "nefotbalistou" a několika nervózními hráči. Vynikající rozhodčí Kišš však situaci zvládl a uklidnil.

V první půli jsme se nejprve překvapivě dostali do vedení 0:2, aby pak soupeř srovnal. Divočina pak pokračovala až v poločasovou výhru 3:4.

Do druhého poločasu jsme nastoupili s jednou změnou a ta se projevila velice pozitivně. Střídající Kolbaba na pravé záloze si skvěle rozuměl se svým bekem Jiřím Hroudou a hru oživil. Výsledkem byly další tři branky v síti soupeře. O ty se v celkovém výčtu podělili Marian Němec 4, Hamsa 2 a Fajman 1.

V příštím zápase doma v pondělí 21.5. v 17:30 přivítáme Nemocnici.

Sestava: Tlustý-Opočenský(46. Kolbaba), Hrouda Aleš, Spěvák, Novotný-Hrouda Jiří, Hamsa, Němec Marian, Míšek-Fajman, Starý

Připraven byl ještě Holeček, ale protože proškolení elektrikáři z MFK nebyli schopni zapnout světla, v šeru, které postupně přicházelo, se raději se svým očním handicapem nezůčastnil.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář