Jdi na obsah Jdi na menu
 


První výhra v nové sezóně 6:1 s Nemocnicí

28. 4. 2014

Do nového ročníku jsme vstoupili vítězně a myslím si, že i předvedená hra se líbila. Předvedli jsme několik pohledných akcí, z některých padly pěkné branky, z jiných se zrodily velice slušné šance. Při vší úctě k medicínskému řemeslu nebyla Nemocnice soupeř, který by nás příliš prověřil. Přehráli jsme ji v podstatě ve všech směrech. Její hráči vyráželi sporadicky k brejkům, ale naši bránu příliš neohrozili. Obrana v čele s Oswaldem a A. Hroudou  fungovala spolehlivě.

První branka padla po bratrské spolupráci, kdy Marian Němec přiklepl míč Zbyňkovi a ten pěknou střelou zpoza vápna otevřel účet zápasu 1:0. Pak se moderně prohodili Kolbaba se Spěvákem ml. a ten po vysunutí se vpřed zaskočil jinak velice slušně chytajícího gólmana hostí na přední tyči ( přestože mu trenér radil se zakončením na tyč zadní...) 2:0. Další branku si Smutný víceméně připravil sám a tvrdou střelou nedal ochránci hostující svatyně šanci 3:0. Poslední branku první půle dal opět Smutný, ale jak sám přiznal, tak půlka a možná i větší část patří Kolbabovi, který naprosto přesně našel krásným centrem zprava jeho hlavu 4:0.

Do druhé půle se malinko zamíchalo sestavou a třemošničtí se několik minut hledali. Když se našli , zatlačili opět soupeře před jejich branku. Z tohoto dobývání vzešel gól Zbyňka Němce, který zakončil podobně jako na začátku utkání střelou takřka do vinglu, na kterou ještě brankaře nechal šáhnout 5:0. Jediný výpadek nastal hned po posledním střídání, když zřejmě vysílený Novotný sám požádal asi čtvrthodinku před koncem o odchod ze hřiště ( na hrací plochu přišel opět Kolbaba ) a hosté z ojedinělého útoku křižnou střelou snížili 5:1. Zde asi domácí brankář Šťastný nemá úplně čisté svědomí... Tak jako tak se opět hrálo na jednu branku a prakticky v poslední minutě našel prudkým přízemním centrem Zbyněk Mariana a ten konečně nezaváhal 6:1. Snad mu tento zářez pomůže, protože v součtu s přípravným zápasem s Prachovicemi, proměnil až asi desátou šanci a to se mu příliš často nestává.

Příští pondělí 5.5. jedeme k favorizovaným "vojákům" do Slatiňan tzn. pravidelný odjezd v 16:45 z náměstí.

Sestava: Šťastný-Spěvák ml., Oswald, Hrouda A., Opočenský(46. Fajman)-Kolbaba(46. Vrána), Němec M., Němec Z., Novotný(75. Kolbaba)-Starý, Smutný(55. Tlustý)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář