Jdi na obsah Jdi na menu
 


První prohra...4:0 (1:0) se Starou Gardou

2. 5. 2016

Ke třetímu zápasu Ligy neregistrovaných jsme vyrazili do Chrudimi na UMT, kde hrají své zápasy hráči Staré gardy. Odjeli jsme v neúplné sestavě, ale ani domácí nebyli všichni. Navíc se jim po několika málo minutách zranil rychlonohý Hýsek.

První půle byla poměrně vyrovnaná, kdy domácí měli více ze hry prvních 20-25 minut, zbytek pak my. Když už se zdálo, že poločas skončí bezbrankově, srazil si ing. Hrouda míč do vlastní sítě. Borek již byl v protipohybu a nestihl zareagovat.

Začátek druhé pětačtyřicetiminutovky nás však nezastihl příliš ve formě... Ve snaze vyrovnat jsme zapoměli třikrát během cca 15-ti minut na zadní vrátka a dostali tři fíky. Přestože jsme měli několik šancí i my, více branek již nepadlo a to ještě Borek zneškodnil pokutový kop. Naši největší tutovku měl na noze Kolbaba, ale nepochopitelně z ideální pozice přestřelil a to se v těchto situacích nikdy, opakuji nikdy nemýlí. Všechno je ale jednou poprvé a to i prohra v nové sezóně.

Příští týden je bohužel volno, protože "vojáci" mají cvičení, takže máme dost času na doléčení bolístek a můžeme se připravit na utkání s Tuněchodami, které nás čeká v pondělí 16.5. doma v pravidelném čase tzn. 17:30.

Sestava: Mercl-Vašíček, Hrouda, Budínský, Novotný-Kolbaba, Němec M., Tlustý, Spěvák st.-Fajman, Starý (Vrána, Opočenský)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář