Jdi na obsah Jdi na menu

První prohra v sezoně s Tuněchodami 3:4 (3:3) aneb přetržená tkanička

6. 6. 2013

Po šňůře třech vítězství přišla první prohra. Zápas byl však ovlivněn již ve 2. minutě, kdy nepříjemným šlápnutím hostujícího hráče na nárt domácího špílmachra došlo k přetržení tkaničky na jeho pravé kopačce, což může dosvědčit i Marian Němec, který to 3-4 hodiny po zápase, ač mírně pod vlivem,  na vlastní oči viděl! Přesto jsme se po pár minutách z tohoto šoku vzpamatovali a zareagovali tak jak se má tzn. vstřelením úvodní branky. Tu vstřelil mírnou tečí Spěvák st., přestože se mu před utkáním příliš nezamlouval post, na který byl koučem určen 1:0. Objevil se i u druhé branky přeběhnutím před brankařem a zmatením celé obrany, kterou dal Oswald zcela vyjímečně hlavou, když si naběhl na centr zprava 2:0. Přestože hráli spíše hosté, byli jsme to my, kdo dával góly. Pak ale přeci jen hosté dali kotaktní branku 2:1. Když pak Starý krásnou střelou bez přípravy upravil na 3:1, usnuli jsme zřejmě na vavřínech... Časem se ale projevila větší soupeřova fotbalovost a do poločasu vyrovnali na 3:3. Nutno dodat, že po našich triviálních chybách. Ale kdy jindy padají góly, že?

Nástup do druhé půle jsme ale nezachytili a rázem jsme po střele hostujícího útočníka z otočky na hranici velkého vápna prohrávali 3:4. Po hluché čtvrthodince jsme se však do hry dostávali my. Pomohlo tomu určitě odstoupení hostujícího středního záložníka a vysunutí Zbyňka Němce více vpřed. I když jsme pak měli více ze hry a dostávali jsme soupeře pod tlak, vyrovnat se bohužel nepodařilo. V tomto poněkud nervózním zápase jsme tedy utrpěli prohru, ale život jde dál a body získáme třeba příště tzn. v pondělí 10.6. v Rozhovicích s Nemocnicí v 17:30.

Sestava: Mercl-Novotný, Oswald, Němec Z., Spěvák ml.-Kolbaba, Hamsa, Němec M., Tlustý-Starý, Spěvák st. ( Fajman, Vašíček )