Jdi na obsah Jdi na menu
 


První prohra, 1:4 se Starou gardou

12. 5. 2014

Před hrstkou nejvěrnějších příznivců, mezi kterými byl i náš bývalý spoluhráč Vlasta Karlík, jsme podali jeden z nejchladnějších výkonů. První dvacetiminutovka sice naznačovala, že budeme opět udávat tempo a po brance Lebdušky na 1:0 po přihrávce nové akvizice Ondry Lipenského i navyšovat skore, ale opak byl pravdou. Po kiksu Mercla, který při vší snaze nakonec poločasovému vyrovnání nezabránil 1:1, přišla druhá, velmi špatná půle.

Po nedorozumění Hroudy s Merclem 1:2, kterému předcházela situace zavánějící penaltou v náš prospěch, jsme hru vysunuli neúspěšně výš a zkušený soupeř v čele se Šafaříkem, který své spoluhráče zásoboval přesnými pasy (nám chyběl Hamsa...) přidal do konce po pěkných akcích do otevřené obrany ještě dvě branky. Konečný výsledek tak byl 1:4.

Z tohoto krizového vývoje se musíme do příštího zápasu, který je opět doma a to 19.5. 2014 v 17:30 poučit a podat úplně jiný výkon.

Sestava: Mercl-Opočenský, Hrouda A., Oswald, Novotný(46. Kolbaba)-Vrána(Spěvák st.), Lebduška, Němec M., Lipenský-Starý, Fajman

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář