Jdi na obsah Jdi na menu
 


Prohra s Veterány

4. 10. 2011

Na rozloučenou se sezónou jsme odjeli k poslednímu zápasu na chrudimskou UMT, která je domácím hřištěm našeho tradičního soupeře, mužstva Veteránů. Bohudík nám vyšlo i počasí, protože předpověď na příští dny není pro fotbal příliš příznivá.

Do utkání bohužel nemohl nastoupit nejen univerzál Holeček, ale ani Aleš Hrouda, který měl obavy před odletem na služební cestu do Švédska z případného zranění  a pomohl nám pouze coby asistent rozhodčího. Mezi absentéry byli ale i např. Opočenský, Oswald aj. Mj. tím aj. je myšlen Krška, který se prakticky sám z trávníku posunul na antuku... Každému co jeho jest.

Protože se jednalo o fotbalově vyspělá mužstva, hrál se zajímavý fotbal. V první půli měli více ze hry domácí a z tohoto vytěžili do poločasu dvougólové vedení 2:0. Několik našich šancí zůstalo nevyužito a nutno se zmínit o tom, že Tlustý ještě minimálně dvě tutovky domácím zneškodnil.

Do druhé půle se rozsvítilo nejen nad "umělkou", ale i v hlavách hostí, kteří se dostávali stále častěji do hry. Střídající Fajman hru oživil a i díky jemu se podařilo dvěmi brankami Mariana Němce vyrovnat na 2:2. Když už se hosté nadechovali k úplnému obratu, přišla chyba ve středu hřiště a následně Kolbaby (ten se nuceně ač jako konstruktivní hráč objevil místo Novotného na levém beku a to opravdu není jeho post...), který nepokryl domácího útočníka a ten křižnou střelou dostal domácí opět do vedení 3:2. Bohužel mu pomohla i Tlustého indispozice, který zápas dohrával s nataženým stehenním svalem. Přesto nebo právě proto byl tento ročník večer po zápase v Tipsportbaru (tímto děkujeme majitelům a personálu za celoroční přízeň) zhodnocen velmi kladně. To i proto, že jsme po delší době obsadili přední pozice, konkrétně druhé místo!

Jaká bude budoucnost Ligy neregistrovaných se ukáže až v zimní přestávce a samozřejmě budete všichni informováni. Pauzu vyplníme halou, do které se letos bude chodit netradičně ve čtvrtek od 19:30-21:00. Naopak tradiční termín na malé UMT se nemění tzn. neděle v 10:00, ale to až po skončení mistrovských soutěží tedy přibližně v polovině listopadu.

Celkové zhodnocení sezóny se statistickými údaji je v přípravě a brzy se zde objeví .

Sestava: Tlustý-Vašíček, Zbyněk Němec, Jiří Hrouda, Novotný(65. Kolbaba)-Vrána, Hamsa, Marian Němec, Kolbaba(46. Fajman)-Míšek, Starý

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář