Jdi na obsah Jdi na menu
 


Povinná výhra s Nemocnicí 2:1 (1:1) ale...

23. 5. 2012

Náš soupeř Nemocnice se představil ve velmi dobrém světle. Naopak nám vázla kombinace a vůbec narozdíl od posledního zápasu se příliš kazilo ať už v přihrávkách tak i ve zpracování a o taktice či myšlení ani nemluvě. Vše vyvrcholilo ve 25. minutě, kdy z hranice pokutového území vyslali "doktoři" ušmudlanou střelu, která k údivu nejen brankaře Tlustého zapadla těsně podél tyče do sítě 0:1. Snaha o vyrovnání se neminula účinkem a ve 40. minutě po průniku Z. Němce do soupeřova vápna a jeho podražení se ozvala k nelibosti hostů píšťalka sudího Zumra a následný PK Starý trochu se štěstím proměnil 1:1.

Ve druhé půli se obraz hry příliš nezměnil, ale i přesto jsme po jedné z mála solidních akcí skore otočili v náš prospěch nádhernou Hamsovou bombou pod bidlo 2:1. V poslední čtvrthodince jsme se takřka nedostali přes polovinu, ale díky soupeřově nemohoucnosti jsme výhru ubránili. Nutno podotknout, že tato byla ještě utrápenější než ta v Zaječicích, ale jak někdo v kabině vtipně řekl,  i za tuto hrůzu se přidělují 3 body...

Dnes nelze nikoho vyzdvihnout, protože hra opravdu nikomu příliš nešla a věřím, že je to ponaučením pro příště, protože proti našemu tradičnímu rivalovi z popředí tabulky Veteránům, by takovýto výkon zřejmě nestačil. K tomuto mači dojde v pondělí 28.5 v 18:00 na UMT v Chrudimi odjezd 17:15 z náměstí.

Sestava: Tlustý-Oswald, Hrouda Jiří, Němec Zbyněk, Novotný-Vašíček, Hamsa, Němec Marian, Kolbaba-Fajman, Starý (Vrána, Holeček)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář