Jdi na obsah Jdi na menu
 


Po mnoha letech první remíza 2:2 s Tuněchodami

2. 6. 2014

První poločas zápasu s Tuněchodami byl oslavou fotbalu. Přesto nebo právě proto, že to byl zápas prvního s druhým, snesla první půle oboustranně vysoké hodnocení. Hrál se opravdu pěkný fotbal. Možná především ze strany domácích, ale to je pochopitelné, protože dle informací hostí jim chybělo 20-25 soudruhů...

Na první branku se čekalo do 15. minuty, kdy se do míče opřel Vašíček a utěšenou střelou z 25-ti metrů krásně zavěsil 1:0. Přestože měli domácí více ze hry, ani hosté nezapřeli, že mají ve svých řadách velmi kvalitní fotbalisty. Proto bylo cca 20 přihlížejících spokojeno s předváděnou hrou. O to více, když Spěvák ml. zvýšil hlavou ve 25. minutě na 2:0.

Druhou půli však příliš nezvládli dva lidé. Trenér domácích prostřídal a než hráči pochopili co mají hrát, bylo během 10-ti minut srovnáno 2:2. Nejprve odraženým míčem propálil z hranice velkého vápna hostující hráč vše, co mu stálo v cestě a zanedlouho po pěkné akci zprava se štěstím na dlouhou nohu tečovali hosté míč opět do sítě. Druhým, komu se údajně zápas příliš nepovedl byl rozhodčí! Ten přehlédl několik nedovolených zákroků, což mělo za následek, že se hráči mezi 60. a 70. minutou nejen trochu pokopali, ale málem i poprali... Bohudík k ničemu takovému nakonec nedošlo a zápas se beze změny skóre dohrál. Každopádně je to námět na zamyšlenou... Nikdo není nenahraditelný, trenéři se mění často a delegace rozhodčích i několikrát týdně.

K dalšímu zápasu odjedeme netradičně ve středu 11.6. 2014 v 17:30 (odjezd v 16:45 z náměstí), kdy budeme hosty hráčům Chotěboře, ale na hřišti v Libici n/D!

Sestava: Tlustý-Spěvák ml., Němec Z., Hrouda A., Vašíček-Němec M., Lebduška, Karlík, Spěvák st.-Starý, Fajman (Hamsa, Opočenský, Míšek, Vrána, Oswald)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář