Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nyní výhra z venku s "doktory" 1:5 (0:2)

11. 6. 2013

Vzhledem k náhlé viróze ( viz. prezident Zeman ), která mne doprovází již od včerejška, bude článek k zápasu až později. Ale, že jsem nepochopitelně neproměnil penaltu zmínít musím...

 

K zápasu do Rozhovic jsme odjeli oslabeni o Hamsu a Novotného, ale jak se nakonec ukázalo, všichni jsme víceméně nahraditelní a Lebduška na středu zálohy i Fajman na levé obraně své úkoly zvládli...

Po poměrně slušné průtrži, která se přes Rozhovice přehnala, se počasí umoudřilo a to, že se ochladilo a bylo pod mrakem bylo pro fotbal jen plusem. Přestože tento soupeř není z nejsilnějších předvedli i "doktoři" několik zajímavých akcí. První branku jsme však dali my po rodinné spolupráci otce a syna Spěvákových, kdy mladší z nich se štěstím "koníčkem" otevřel skore 0:1. Druhou pak přidal Starý po souhře se Smutným 0:2. Pak se hrál celkem vyrovnaný fotbal.

Na začátku druhé půle však jinak celkem přesný rozhodčí Málek tak trochu vymyslel penaltu, kterou domácí proměnili 1:2. Tím se trochu dostali do hry a naše hluchá čtvrthodinka tomu pomáhala. Klid do našich řad mohl vnést Kolbaba, který ač se jinak prakticky ze značky PK nemýlí, naopak jasnou penaltu za Lebduškovo podražení neproměnil! Prostě neuvěřitelné se stalo skutkem. Věřme, že si pro příště již mušku srovná. Naštěstí však za chvíli Zbyněk Němec krásně zakroutil přímý volný kop a tak uklidnění přišlo z jeho kopačky 1:3. Začali jsme tedy hrát opět my a výsledkem bylo ukopnutí se Smutného, který chtěl centrovat a to si bohužel myslel i domácí gólman. K překvapení všech pak míč skončil v zadním viglu branky 1:4. Tečku pak udělala krásná kombinace, kdy Starý našel ve vápně Spěváka ml. a ten upravil na konečných 1:5.

Příště nás čeká odveta se Zaječicemi na jejich půdě v pondělí 17.6. v 17:30 a ve stejný čas hned ve středu 19.6. přijede k nám k dohrávce "armáda".

Sestava: Tlustý-Fajman, Oswald, Němec Z., Spěvák ml.-Kolbaba, Lebduška, Němec M., Spěvák st.-Starý, Smutný

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář