Jdi na obsah Jdi na menu
 


Na úvod podzimu prohra se Stolanami 3:2 (1:2)

24. 8. 2015

Na první podzimní zápas Ligy neregistrovaných jsme se sešli v hojném počtu a snad i správně nažhaveni. Domácí nám ale chtěli vrátit prohru i s úroky a tak svou sestavu vyztužili několika mladíky, z nichž někteří s největší pravděpodobností byli registrovaní a to dokonce i v ligových klubech no... Tak jako tak i díky jejich rozumnému přístupu k zápasu se "starými pány" byla hra poměrně vyrovnaná a především ve druhé půli se zajímavě přelévala nahoru a dolů. V první půli se domácí ujali vedení po akci zavánějící ofsajdem 1:0, ale my jsme odpověděli za pár chvil utěšenou ranou do šibenice, jejímž autorem byl Smutný 1:1. Když se zdálo, že tato část hry skončí plichtou, Vašíček zajímavou hlavičkou upravil skore v náš prospěch 1:2.

Po přestávce se hrál opět zajímavý fotbal a velká škoda, že čtvrt hodiny před koncem zřejmě dezorientovaný Oswald st. po předchozím skvělém zákroku Tlustého prudkou hlavičkou rozvlnil síť, ale bohužel za vlastním brankařem... Prakticky v poslední minutě však jeden stolanský "neregistrovaný starý pán"          (r. 1991...) si nevedl míč ke střele a možná že i Tlustého trochu ukrytou, ale pěknou střelou překvapil a stanovil konečný výsledek 3:2.

Příští pondělí jedeme do Chotěboře, kde se hraje v 18:00, odjezd v 17:15.

Sestava: Tlustý-Spěvák ml., Němec Z., Hrouda, Tomášek-Vrána, Míšek, Karlík, Smutný-Starý, Fajman (Spěvák st., Labuť, Vašíček, Oswald st., Oswald ml., Kolbaba-na toho však nezbyl dres crying)

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář