Jdi na obsah Jdi na menu
 


Na podzim se nedaří - domácí prohra se Starou gardou 2:6 (0:2)

7. 9. 2015

Ve třetím podzimním zápase jsme opět na body nedosáhli a nutno dodat, že tentokrát k nim asi opravdu bylo nejdál. I když jsme v první dvacetiminutovce hráli více než vyrovnanou partii, převzali postupně otěže zápasu hosté a zaslouženě pod Lichnicí zvítězili. Škoda našich několika velice slušných neproměněných šancí, ale i tak jsme fotbalově tentokrát tahali za kratší konec. Naše branky dal Fajman a Starý. Příště opět doma, tentokrát proti Tuněchodům musíme už pořádně zabojovat a porvat se o první podzimní body.

Nakonec jedna statistická poznámka, věkový průměr našeho mužstva bez mladšího Oswalda, který nám pomohl na půl hoďky je 44,5 roku a s ním pak 42,8... Třeba se v diskusi objeví příspěvek p. Ledviny ("šéf" Staré gardy) a pro zajímavost porovnáme jak byla Stará garda stará...

Sestava: Tlustý-Oswald st., Hrouda, Němec Z., Vašíček-Spěvák st., Němec M., Tomášek, Kolbaba-Fajman, Starý (Smutný, Spěvák ml., Oswald ml.)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

ach ten věk :-D

(Dé 3, 8. 9. 2015 9:17)

Někdo řeší dorostence v žákovské soutěži ;-) ,jiní zas nízký věk v " dobře vypadající " staré gardě.... :-D proč ne,vždycky je co řešit,aspoň se pak ten výsledek lépe skousne... B-)
Příště určitě přibudou první podzimní body - držím palce !!!

věkový průměr stará garda

(Radek Ledvina, 8. 9. 2015 8:17)

Ahoj Pavle, reaguji na tvůj komentář a připojuji věkový průměr Staré gardy ty kluci co byli včera se mnou u vás tak máme věkový průměr 42,8 let takže si nemyslím ,že by v tom byl až zas tak velký rozdíl.
Potrénujte a těšíme se na další vzájemné mače,myslím si že jsou to zápasy,které stojí za to hrát...

Re: věkový průměr stará garda

(Pavel Kolbaba, 8. 9. 2015 9:09)

Nazdar Radku! Takže jako ve filmu Marečku podejte mi pero : "My dva jsme asi tak stejně staří, viď?" Nemohu než souhlasit a se mnou určitě i mí spoluhráči, že zápasy se Starou gardou mají svou kvalitu a budu rád, když k ní často přispějeme i my. Včerejšek se nám ani ne snad nepovedl, ale rozdíl v kvalitě patrný byl. V Tipsportu jsme si to rozebrali a příště...