Jdi na obsah Jdi na menu
 


Hladká výhra s Veterány 1:6 (0:3)

30. 5. 2012

K našemu tradičnímu soupeři, Veteránům jsme jeli s mírnými obavami, protože jsme netušili jaké že "veterány" na nás Veteráni nasadí. Nakonec se ale sešli v řekněme tradiční sestavě. To my samozřejmě také a v poslední době se nám daří, což se projevilo i nyní. Do poločasu jsme totiž brankami Oswalda, který se nádherně trefil levačkou, Hamsy z PVK a Mariana Němce vedli již 0:3.

Po přestávce opět Marian dvakrát rozvlnil síť a následně si šel odpočinout před dalšími boji. Bohužel po střídání (Kolbaba za Němce) vstřelili i Veteráni svůj čestný úspěch, ale nutno zdůraznit, že toto střídání nemělo v žádném případě vliv na snížení, opakuji nemělo! Naopak ještě před koncem zápasu střídající Kolbaba neohroženě sledoval kterak opět Marian Němec, který se vrátil na hřiště na pár minut za Tlustého zvýšil přes veškerou snahu domácího gólmana (pokoušel se mu stáhnout snad i trenýrky...) na konečných 1:6.

Oproti minulému trápení s Nemocnicí jsme tentokrát odehráli slušný zápas, ale známá pravda je to, že se hraje tak jak to dovolí soupeř...

Příště v pondělí 4.6. hrajeme opět na UMT v Chrudimi s ATK ve stejném čase tzn. v 18:00, takže ani odjezd se nemění tzn. 17:15 z náměstí.

Sestava: Mercl-Oswald, Němec Zbyněk, Hrouda Jiří, Novotný-Míšek, Němec Marian, Hamsa, Vrána-Tlustý, Starý (Opočenský, Fajman, Kolbaba)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář