Jdi na obsah Jdi na menu
 


Druhá výhra v řadě, nyní venku 4:2 na ATK

5. 5. 2014

K dalšímu zápasu Ligy neregistrovaných jsme jeli v neúplné sestavě do Slatiňan, kde jsme se střetli s nevyzpytatelnými vojáky. Bohudík se nevyplnily naše obavy, které jsme před zápasem měli. Přestože naše mužstvo stárne, tak zároveň zraje a to se potvrdilo i v tomto zápase. Ač byl soupeř samozřejmě mladší, běhavější, fyzicky vyspělejší, tak fotbalovějším a "chytřejším" týmem jsme byli my...

Po počátečních problémech se sestavou, kdy bohužel chyběli Smutný, Lebduška, Spěvák ml. a hlavně Kolbaba, šla na krásný slatiňanský pažit sestava oproti předchozím zápasům sice mírně pozměněná, ale o to odhodlanější odvézt všechny body.

Několik vyrovnaných minut na začátku zápasu přerušila krásná akce, kdy Starý kolmicí vybídl Mariana Němce takřka k sólu a ten nezaváhal 0:1. Asi ve 40. minutě bohužel musel hrací plochu opustit brankař Tlustý (menší svalové problémy), ale adekvátní náhradou byl Šťastný. Další branka padla velice zajímavě a jen Marian ví, jestli chtěl sám branku vstřelit, nebo opravdu o tyč nahrát dobře postavenému Fajmanovi, který již neměl větší problém umístit míč do sítě 0:2... S tímto dílčím úspěchem se šlo do kabin.

Ve druhé části jsme nejprve domácím dovolili z nulového úhlu snížit na 1:2. Pak však své zaváhání odčinil Šťastný dlouhým výkopem, který nakonec zabijácky využil Fajman a nekompromisní střelou opět navýšil naše vedení o dvě branky 1:3. Když pak byl Marian před pokutovým územím podražen, míč si postavil levonohý Hamsa, bylo prakticky jasné, že se skore opět změní. A ono ano 1:4. Konečnou podobu výsledku několk minut před koncem dala Hroudova ruka resp. PK, který hosté proměnili 2:4.

Dnes zaslouží pochvalu prakticky všichni, ale vyzdvihnout je nutno Vašíčka, který odehrál po třech nočních velice slušné utkání. V neposlední řadě lze pochválit i to, že se trenér nebál úspěšně zamíchat sestavou. Jen tak dál!

Příště nás čeká další těžký soupeř Stará garda a to doma 12.5. v 17:30.

Sestava: Tlustý(40. Šťastný)-Vašíček, Hrouda A., Němec Z., Šťastný(40. Vrána)-Oswald, Němec M., Hamsa, Novotný-Fajman, Starý

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář