Jdi na obsah Jdi na menu
 


Druhá prohra v řadě , nyní 5:1 (1:1) s Tuněchodami

18. 5. 2016

K dalšímu zápasu jsme odjeli do Rozhovic, kde našli svůj azyl Tuněchody. Přestože v minulém článku byla pozvánka na domácí zápas, operativně došlo ke změně pořadatelství a cestovali jsme ven.

Prakticky celý zápas jsme víceméně tahali za kratší provaz, ale to především díky rychlým zahraničním akvizicím soupeře, kdy dodnes nikdo z nás a několika českých protihráčů ani neví, jakým jazykem mezi sebou mluvili... Už v 10. minutě jsme obdrželi z rychlého útoku (těch rychlých pak bylo snad několik desítek, postupné asi dva...) branku 1:0. Po další čvrthodince, kdy jsme odolávali náporu domácích a Borek v bráně se měl co ohánět, přišel nejhezčí moment zápasu. Křižný, možná čtyřicetimetrový centr Budínského si krásně zpracoval Smutný a nádhernou bombou na zadní tyč srovnal 1:1. Pak to několik minut vypadalo, že bychom zápas mohli i otočit. Češi v soupeřově mužstvu se začali trochu dohadovat jak mezi sebou, tak i možná zbytečně i s cizinci (stejně nikdo nikomu nerozuměl). Bohužel žádná další branka nepadla a smírně tedy první půle i skončila.

Hned na začátku půle druhé však došlo k nepochopitelnému okamžiku, protože náš bývalý spoluhráč, hostující hráč č. 13 (už si ale nikdo přesně nevzpoměl jak se jmenuje-Kudláček, Vrzáček, Miláček, Janáček, Staráček nebo možná Nováček...) zakopl na dlouhou nohu o míč a dal vítěznou branku 2:1! Pak cizinecké rychlonožky pomohly přidat další tři branky a bylo hotovo.

Rychle na tento mač zapomenout a můžeme se těšit na příští pondělí 23.5., kdy přivítáme v tradičním čase v 17:30 ryze české mužstvo z Chotěboře, kteří však po nedobrém vstupu do soutěže prý posílili (nevím jakými národnostmi...), takže ani nyní to nebude nic lehkého.

Sestava: Mercl-Vašíček, Hrouda, Němec Z., Brodňan-Tomášek, Němec M., Budínský, Karlík-Starý, Novotný (Smutný, Spěvák st., Labuť)

Kolbaba s Tlustým čekali na pomalejšího soupeře, ale bohužel se nedočkali...

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář