Jdi na obsah Jdi na menu
 


Drtivá výhra na úvod podzimu s MFK 8:0 (2:0)

4. 9. 2012

Náš soupeř, který okupuje první místo v tabulce, přijel pod Lichnici značně oslaben jak do kvality, tak i do kvantity. Hráči MFK přijeli pouze v osmi lidech. Nás bylo šestnáct a protože jsme v prvé řadě gentlemani na hřišti i mimo něj a až tak úplně o body nejde, půjčili jsme soupeři tři hráče (Hrouda J., Vrána, Oswald) a zápas mohl  začít v plném počtu. V pvní půli bylo možno vidět celou řadu nepřesností a hlavně lajdáckého přístupu domácích v zakončení. Tak jako tak se do kabin šlo s dvougólovým vedením, o které se postaral Hamsa. Především druhá branka (krásný a přesný lob) patřila do kategorie lišáckých a i proto je fotbal tak krásná hra.

Po přestávce se v sestavě objevil rekonvalescent Spěvák ml. a zkušený Kolbaba. Možná i proto začala hra mít hlavu a patu. Hostující konto jsme tak postupně zatížili ještě šesti brankami, kdy jednu vstřelil Starý a zbytek kanonýr Marian Němec. Hosté ke konci víceméně rezignovali a určitě se viděli co nejdříve v některé z chrudimských hospůdek. Ostatně ani my jsme nešli jinam než do Tipsportbaru a vše důkladně rozebrali.

Příští zápas se hraje opět v pondělí 10.9. a to v Rozhovicích s mužstvem Nemocnice odjezd v 16:45 z náměstí.

Sestava: Mercl-Hrouda A., Němec Z., Šťastný(46.Spěvák), Novotný(46. Kolbaba)-Míšek, Hamsa, Němec M., Tlustý-Fajman, Starý

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář