Jdi na obsah Jdi na menu
 


Domácí prohra v derniéře s ATK 4:5

9. 10. 2014

Derniéra nevyšla podle našich představ... Sobotní soustředění bylo sice velice povedené, ale poslední zápas jsme prakticky nezvládli. To, že musel Kolbaba naskočit do branky asi jeho spoluhráče natolik rozhodilo, že zahazovali šance jako na běžícím pásu a naopak chtěli asi gólmana nechat vyniknout. Jenže brankař jeho kvalit ani vyniknout nemůže resp. neumí, takže "pustil" branek pět a naopak jeho kolegové vojákům vstřelili pouze čtyři. Na tento "divný" zápas, ve kterém lze vyzdvihnout snad jen Spěváka ml. a rozhodčího Hroudu J., zapomeňme a věřme, že se tragické řešení finálových přihrávek a hlavně zakončení viz mj. Starý v posledních sekundách zápasu, opakovat už nebude. Na druhou stranu nutno sportovně uznat, že rychlost vojáků na nás tetokrát stačila. Osobně se omlouvám za obdržení čtvrté a páté branky. V komentářích se pak k tomuto mači vyjádřit můžete i vy ostatní...!

Branky: 3x Lipenský, Spěvák st. (mazácky provedený PK)

Sestava: Kolbaba-Fajman, Karlík, Spěvák ml., Opočenský-Lipenský, Lebduška, Němec M., Spěvák-Starý, Fajman (Smutný, Tlustý)

 

P. S. Nyní je přes zimu opět čtvrteční hala 20:00-21:30 a po skončení soutěží (cca polovina listopadu) nedělní malá UMT s největší pravděpodobností v pravidelném čase 10:00-11:30

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář