Jdi na obsah Jdi na menu
 


Další vysoká výhra, nyní z venku 4:11 (3:3)

7. 5. 2013

K dalšímu zápasu jsme odjeli do Orle, kde na nás čekal soupeř s novým jménem Stará garda. Měla by to být víceméně směs loňských MFK a Veteránů tzn. třeba 20 až 25 soudruhů... Opak byl ale pravdou. Náš protivník se sešel pouze v deseti a bez rozhodčího. Možná i proto jsme jim zapůjčili Fajmana a Vránu a šlo se hrát.

To co se dělo ze začátku však připomínalo možná horor, možná grotesku. Borek při prvním nepovedeném soupeřově centru neudržel míč a prakticky si doplácal do sítě první branku 1:0. Z další akce to bylo již 2:0 a aby toho nebylo málo tak další branku vsítil po hezké akci "náš" Fajman 3:0. V tu chvíli to vypadalo na ručník, ale protože my se jen tak nevzdáváme, začali jsme hrát a přestože měl soupeř asi více ze hry, do poločasu jsme vyrovnali dvěma góly Smutného a jeden dal Starý.

Po poločase, kdy právě střelec dvou branek musel z rodinných důvodů odjet ke své Jarušce, jsme zpět nanominovali Fajmana. Soupeř tak dohrával v devíti a bylo jen otázkou času, kdy se skore otočí v náš prospěch. Nejprve Fajman hezkým obstřelem Vrány (ano, "našeho" Vrány - svalové potíže ho poslaly do branky) upravil na 3:4. Pak ještě Šafařík pěknou bombou vyrovnal na 4:4, ale to bylo od Staré gardy prakticky vše. Postupně jsme jim nasázeli dalších sedm branek z nichž vyčnívala nesporně ta poslední, kdy superlobem Kolbaba zatloukl poslední hřebíček a rozhodčí pak již ani nenechal rozehrávat, aby tato branka zůstala třešničkou na jedenáctigólovém dortu.

Přesto naše předváděná hra nebyla nic moc, protože příliš často kazíme přihrávky, finální jsou také velmi nepřesné a pouze díky soupeřově odevzdanosti jsme zvítězili tak vysoko. Příští soupeř Slatiňany bude jiná káva. Tento zápas se hraje doma v pondělí 13.5. v 17:30. Musíme zlepšit prakticky vše, ale účast v Tipsportu byla slušná a vo tom to je...

Branky: Fajman 2 (+1), Hamsa 2, Starý 2, Smutný 2, Němec M. , Vašíček a Kolbaba

Sestava: Mercl-Opočenský, Hrouda, Němec Z., Novotný-Vašíček, Němec M., Hamsa, Kolbaba-Smutný(46. Fajman), Starý

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář