Jdi na obsah Jdi na menu
 


Celkem překvapivá výhra zvenku 0:4 (0:2) na Staré Gardě

12. 9. 2016

Sestava na tento zápas se skládala poměrně složitě. Někdo si jede nepochopitelně v září do Chorvatska (Pepa), někdo musí nesmyslně do práce(Gavňák, Lábus...), jiného něco bolí(Fajčus, Bóra), další radši nebere telefon (Pepeamááá) atd., ale nechci jmenovat. Přesto nebo právě proto se jedenáct a nakonec vlastně dvanáct statečných porvalo úspěšně o další body.

Zápas to byl nakonec až příliš nervózní a někteří si ho asi ani příliš neužili. V obou táborech se chvílemi jiskřilo, ale ani ne tak na hřišti jako spíše v komunikaci mezi hráči resp. spoluhráči... Tak jako tak jsme možná domácí překvapili přímočařejší hrou a možná i proto jsme si vytvořili víc šancí  a dvě z nich jsme v první půli proměnili Smutným a M. Němcem.

Druhá půle probíhala v podobném duchu. Na 3:0 zvýšil utěšenou střelou Budinský a skóre uzavřel opět M. Němec. Škoda, že gardisté zřejmě nemají možnost osvětlení, protože když už jsme domácím přestávali míč prakticky půjčovat, muselo být utkání "ukončeno pro tmu".

Příště nás čeká ve středu 21.9. válečná výprava za vojáky, ale u nich to není nikdy jisté, takže brzy obdržíte veškeré info.

Sestava: Tlustý-Spěvák st., Němec Z., Karlík-Spěvák ml., Lipenský, Němec M., Kolbaba-Budinský, Smutný (Vrána)

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář